Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча стильна сумка Miu Miu Wander bag suede (коричнева) подарункова на довгому замшевому ремені A0191 тренд
5 462 ₴
3 823,40 ₴
- В наявності
- Код: A0191
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стильна сумка Miu Miu Wander bag suede (коричневихая) подарункова на довгому замшевом ремне A0191

Опис Miu Miu Wander bag suede
Жіноча мінісумка Miu Miu Wander Bag Suede у коричневому кольорі — це втілення сучасної жіночності та витонченого смаку. М'який замш надає аксесуару особливої текстури та розкішного зовнішнього вигляду, а акуратна округла форма підкреслює оригінальний силует. Стильна сумка, що запам'ятовується, стане ефектним акцентом у будь-якому образі — від повсякденного до вечірнього. Довгий замшевий ремінь дає змогу зручно носити сумку через плече, забезпечуючи свободу рухів і комфорт упродовж дня. Компактний розмір робить її ідеальною для найнеобхідніших речей, а продумана конструкція поєднує в собі практичність і стиль. Miu Miu Wander Bag Suede — чудовий варіант для подарунка, який потішить будь-яку поціновувачку моди.

Характеристики
- Материал: замша
- Розміри: 22х14х7 см
- Логотип: металічний
- Колір: коричневий
- Колір фурнітури: золотистий
- Відділення: 1основне
- Ремінь: замш, довжина регулюється
- Замки: металеві якісні з одним бігунком
- Формат носіння: на плечі, через плечі
- Паковання подарункова: пильовик, ремінець, бирка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-кільце |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 3 823,40 ₴








