Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Calvin Klein Snapshot Black White (чорно-біла) компактна з логотипом S150 тренд
1 429 ₴
1 000,30 ₴
- В наявності
- Код: S150
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Calvin Klein Snapshot Black White (чорно-біла) модна сумочка на довгому текстильному ремені S150 Келвін Кляйн

Опис
Жіноча сумка Calvin Klein Snapshot Black White стане стильним і практичним вибором для будь-якого випадку. Виготовлена з екошкіри з монограмою по всій поверхні та декорована великим металевим логотипом бренда. Сумка обладнана двома відділеннями та додатковою кишенею на задньому боці, що забезпечує зручність зберігання. Регульований ремінь на карабінах додає комфорту під час носіння. Компактні розміри 20х12 см роблять цю сумку ідеальним аксесуаром для прогулянок і повсякденного використання.

Характеристики
- Тип: Жіноча сумка
- Бренд: Calvin Klein
- Модель: Snapshot
- Матеріал: Екошкіра з монограмою
- Колір: Чорно-білий
- Розмір: 20х12 см
- Особливості: Великий металевий логотип, два відділення, кишеня на задній стінці, ремінь із карабінами завширшки 4 см, регульована довжина ременя 64-105 см
- Застежка: блискавка з двома бігунками
- Країна виробник: Туреччина
- Паковання: пильовик або білий папір/біла коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calvin Klein |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина плечового ременя | 100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 000,30 ₴


