Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel Medium Bag Beige (бежева) KIS0458 стильна на декоративному ланцюжку тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS0458
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel Medium Bag Beige (бежева) KIS0458 стильна сумочка на декоративному ланцюжку для дівчини
Сумка виготовлена з гладкої екошкіри з ромбоподібним простроченням. Усередині одне відкрите відділення й одне на застібці (також є дві дуже маленькі кишені). Закривається сумочка на магніті-клапані. Підкладка у сумки з гладкої екошкіри. Ланцюжок металевий із вплетенням шкіри, сама ручка з екошкіри.
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 20 х 13 х 5 см
- Одне відділення
- Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір (за додаткову плату можна придбати фірмовий пакет, пильовик і документи).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







