Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка крос-боді Chanel 2.55 Textile Total Black (чорна) KIS04047 сумочка на декоративному ланцюжку тренд
2 717 ₴
1 901,90 ₴
- В наявності
- Код: KIS04047
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка крос-боді Chanel 2.55 Textile Total Black (чорна) KIS04047 стильна сумочка на декоративному ланцюжку з емблемою Шанель для дівчини
Сумка виготовлена з текстилю. Усередині одне відділення, є дві невеликі кишені (також у капюшоні одна кишеня на застібці). Підкладка у сумки з бордової екошкіри. Закривається завдяки механізму в логотипі. Ланцюжок металевий із вплетенням екошкіри, регулюється за довжиною для носіння в руці та через плече иконана повністю з текстилю.
Матеріал: текстиль
Одне відділення
Розмір: 24 x 17 x 8 см
Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір (за додаткову плату можна придбати фірмовий пакет, пильовик і документи)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 901,90 ₴







