Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка шопер подарункова Dior Book (біла) 1026 стильна з короткими ручками з написом Christian Dior тренд
2 559 ₴
1 791,30 ₴
- В наявності
- Код: 1026
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шопер подарункова Dior Book (біла) 1026 стильна з короткими ручками з написом Christian Dior
Класна текстильна сумка з брендом Christian Dior. Люкс якість! Сумка виготовлена зі щільного текстилю з фірмовою монограмною вишивкою Dior. Усередині одне велике відділення, текстильна підкладка з аналогічною вишивкою. Також усередині є шкіряний язичок із написом Christian Dior Paris. Вдалих придбань!
- Матеріал: текстиль
- Розмір: 42x34x13
- Одне відділення всередині кишенька
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 1 791,30 ₴

