Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча шкіряна сумка Pinko puff beige (бежева) 1307 модна стильна красива з пташками для дівчини тренд
2 502 ₴
1 751,40 ₴
- В наявності
- Код: 1307
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Pinko puff beige (бежева) 1307 модна стильна красива з пташками для дівчини
Сумка виготовлена з екошкіри, з діагональним простроченням. Усередині одне велике відділення, є маленька кишенька. Підкладка всередині сумки з якісного текстилю. Ремінець у вигляді ланцюжка з ручками з екошкіри. Регулюється перетяжкою ланцюга як для носіння в руці, так і через плечі.
- Матеріал: екошкіра
- Розміри: 25x20x8
- Ручка: Довгий ланцюжок
- Якісна фурнітура з гравіюванням бренда
- Комплектація: коробка, пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 751,40 ₴



