Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка клатч Guess (коричнева) art0233 стильна витончена сумочка на довгому ланцюжку тренд
2 502 ₴
1 751,40 ₴
- В наявності
- Код: art0233
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка клатч Guess (коричнева) art0233 стильна витончена сумочка на довгому ланцюжку з логотипом для дівчини
Кажуть, зустрічають по одягу, з такою сумкою зустрічатимуть за сумкою. Наявність стильної та дорогої сумки — це завжди велич і заявка на правильну оцінку себе. Ця сумочка якраз із такої "породи". Вона просто заворожує і приваблює до своєї господині уважні погляди. Вона завершить образ успішної леді та додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ви не помилитеся, купуючи цю милашку у свою колекцію.
- Матеріал: екошкіра з лого
- Довгий ланцюжок
- Розмір: 28х16х7 см
- Комлект: пильовик, крафтовий папір, брендовий пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 751,40 ₴






