Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча мінісумка клатч LV Multi LogoBlack (чорна) BONO1050 подарункова дуже стильна сумочка з гаманцем тренд
2 202 ₴
1 541,40 ₴
- В наявності
- Код: BONO1050
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча мінісумка клатч LV Multi LogoBlack (чорна) BONO1050 подарункова дуже красива стильна сумочка з гаманцем
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна креативна в тренді жіночої моди. Підкреслить вашу причетність до сучасної моді та завершить образ успішної леді! Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
Розмір великого відділення:23х15х6
Розмір маленького відділення: 18х10х3
Ремінець: 120 см (регулюється)
2 відділення, гаманець
Материал:Еко кожа
Комплект: коробка «Louis Vuitton», пакувальний папір,стикер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 541,40 ₴








