Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч Marс Jacobs Milk (біла) MJ10 маленька сумочка з емблемою Марс Якобс для дівчини тренд
4 862 ₴
3 403,40 ₴
- В наявності
- Код: MJ10
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-клатч Marс Jacobs Milk (біла) MJ10 маленька сумочка з емблемою Марс Якобс для дівчини
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна креативна в тренді жіночої моди. Підкреслить вашу причетність до сучасної моді та завершить образ успішної леді! Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
- Матеріал: шкіра
- Виробник: Китай
- Q-код на бирці
- Розмір: 18,5см * 11см * 6см
- Ручка: широкий текстильний ремінь із написами
- Фурнітура з подвійним J
- Два відділення
- Преміум'якість
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 18.5 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 3 403,40 ₴






