Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка клатч Yves Saint Laurent (чорна) Gi92032 маленька сумочка з емблемою YSL тренд
7 007 ₴
4 904,90 ₴
- В наявності
- Код: Gi92032
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Yves Saint Laurent (чорна) Gi92032 маленька сумочка з емблемою YSL Ів Сен Лоран для дівчини
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, креативна — у тренді жіночої моди. Світ сумок не перестає дивувати й дивувати нас можливими дизайнами. Дуже складно вибирати! Але саме ця сумочка підкреслить вашу причетність до сучасної моді та завершить образ успішної леді! Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
- Матеріал: шкіра
- Розмір: 19х16х6 см
- Три відділення
- Ручка — довгий шкіряний ремінець
- ЛЮКС ЯКІСТЬ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 4 904,90 ₴








