Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча шкіряна сумка Pinko Premium (біла) Gi92047 модна стильна красива з пташками для дівчини тренд
5 863 ₴
4 104,10 ₴
- В наявності
- Код: Gi92047
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Pinko Premium (біла) Gi92047 модна стильна красива з пташками для дівчини
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна креативна в тренді жіночої моди. Підкреслить вашу причетність до сучасної моді та завершить образ успішної леді! Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу! Ідеальний подарунок до свята.
- Матеріал: екошкіра
- Розміри: 27x12х7 см
- Два відділення, кишеня на блискавці
- Ручка: довгий ланцюжок, шкіряний ремінь
- Якісна фурнітура з гравіюванням бренда
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 4 104,10 ₴








