Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Dior Lady D-Lite lemon (зелена) арт 1016 красива стильна з написом Крістіан Діор тренд
2 717 ₴
1 901,90 ₴
- В наявності
- Код: арт 1016
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Dior Lady D-Lite lemon (зелена) арт 1016 красива стильна з написом Крістіан Діор
Дуже красива маленька жіноча сумка. Виготовлена зі щільного текстилю. Спереду фірмовий напис бренда. Усередині підкладка текстильна, одне велике відділення, є кишеня на блискавці. У місці кріплення ручок є металеві літери назви бренда. У комплекті ремінь текстильний, 3 см ширина, 100 см довжина, не регулюється Дуже гарна сумочка додасть гламуру в будь-який жіночий образ. Вона незрівнянна й бездоганна!
- Розмір: 23х20х11
- Матеріал: текстиль
- Один великий відділ і кишенька на блискавці
- Ручки: маленька -дві шкіряні декоративні и довга текстильна з написом
- Багато якісної гарної фурнітури
- Комплектація: коробка «Dior», пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 1 901,90 ₴








