Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Jacquemus Le Chiquito Moyen Black (чорна) KIS23019 елегантна ділова сумочка на довгому ремені mood
2 431 ₴
1 701,70 ₴
- В наявності
- Код: KIS23019
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Jacquemus Le Chiquito Moyen Black (чорна) KIS23019 красива елегантна ділова сумочка на довгому ремені Жакмюс
Красива та стильна мінісумка, виготовлена з екошкіри.
Усередині одне відділення.
Підкладка всередині з екошкіри.
Також до комплекту входить шкіряний ремінь для носіння на плечі.
Комплектується в брендованій коробці та брендовому папері
- Розмір: 18х15х6 см
- Матеріал: Екошкіра
- Одне відділення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 701,70 ₴







