Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч Yves Saint Laurent Hobo White/Gold (біла) KIS06017 маленька сумочка з емблемою YSL mood
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS06017
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Yves Saint Laurent Hobo White/Gold (біла) KIS06017 маленька сумочка з емблемою YSL Ів Сен Лоран для дівчини
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, креативна — у тренді жіночої моди. Сумочка виготовлена з екошкіри, застібка YSL вставляється в в вушко. Усередині одне основне відділення з маленькою кишенькою на блискавці. Матерал внутрішньої підкладки — червоний текстиль. Ремінець у цій моделі не передбачений, а довжина ручки регулюється в діапазоні 6 см.Ета сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 25х13.5х6 см
- Одне відділення
- Ручка — коротка, регульована
- Комплектація; брендова коробка, брендовий папір. За додаткову плату можна придбати фірмовий пакет, пильовик і документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







