Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарунка клатч Marc Jacobs The Snapshot Champagne (чорна) KIS02070 для стильної дівчини mood
2 345 ₴
1 641,50 ₴
- В наявності
- Код: KIS02070
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарунка сумка клатч Marc Jacobs The Snapshot Champagne (чорна) KIS02070 модна гарна для стильної дівчини
Пропонуємо зручну та шикарну сумочку, виготовлену в одному кольорі. Невелика та дуже зручна для носіння через плече. Виготовлена з екошкіри. Усередині два відділення, які поділяються перегородкою з екошкіри. На задній стінці є невелика кишенька для карток. Ремінь текстильний, довжина регулюється 64-105 см.
- Матеріал верху: екошкіра високої якості
- Матеріал підкладки: текстиль
- Розмір: 21 х 12.5 х 7 см
- Ручка: широкий текстильний ремінь під тон сумки з написами
- Два відділення
- Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір. Платний комплект: брендовий пакет, пильовик, документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Довжина плечового ременя | 105 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 641,50 ₴







