Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч Yves Saint Laurent Monogram Chain Wallet (чорна) KIS06003 сумочка з емблемою YSL тренд
2 202 ₴
1 541,40 ₴
- В наявності
- Код: KIS06003
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Yves Saint Laurent Monogram Chain Wallet (чорна) KIS06003 сумочка з емблемою YSL Ів Сен Лоран для дівчини
Сумка виготовлена з екошкіри, прострочена. Усередині два відділення, є також дві кишені, одна з яких на блискавці. Підкладка всередині схожа на замш. Ручка з екошкіри, ремінь на ланцюжку.
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 22х14х5.5 см
- Два відділення
- Ручка — довгий ланцюжок із ремінцем у зоні плеча
- Комплектація: брендова коробка, брендовий папір (за додаткову плату можна пробрести документи, пильовик і фірмовий пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5.5 мм |
- Ціна: 1 541,40 ₴







