Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Marc Jacobs The Snapphot White/Pink (біла) KIS02091 стильна сумочка Марк Якобс тренд
2 345 ₴
1 641,50 ₴
- В наявності
- Код: KIS02091
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Marc Jacobs The Snapshot White/Pink (біла) KIS02091 модна стильна сумочка Марк Якобс для дівчини
Сумка виготовлена з екошкіри, логотип металевий.
Усередині два невеликих відділення, розділені між собою стінкою з екошкіри.
На задній стінці сумки є невелика кишенька.
Ремінець Marc Jacobs текстильний на карабінах, завширшки 5 сантиметрів і завдовжки від 63 до 105 сантиметрів максимум.
Комплектується в брендову коробку та брендовий папір (за додаткову плату можна придбати фірмовий пакет і документи).
- Матеріал: екошкіра високої якості
- Розмір:21х12.5х7 см
- Ручка: широкий текстильний ремінь із тисненням довжина 105 см
- Два відділення на блискавці
- Комплектація: коробка, пакувальний папір. Платний комплект: брендовий пакет, пильовик і набір документів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 641,50 ₴




