Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка клатч Balenciaga Hourglass Black Leather (чорна) KIS09009 стильна на довгому ремені для дівчини тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS09009
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Balenciaga Hourglass Black Leather (чорна) KIS09009 зручна стильна на довгому ремені для дівчини
Сумка виготовлена з гладкої екошкіри. Усередині одне відділення з кишенькою на блискавці в задній стінці, над яким видні Balenciaga. Підкладка бордового кольору, так само з екошкіри. Фурнітура металева, магнітний замок. Ремінець на карабінах, довжина регулюється від 117 до 125 см.
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 28.5х19х10 см
- Ручки: дві короткі та довгий вузький ремінець із тієї ж шкіри
- Одне відділення та кишенька всередині
- Комплектується в не брендовій коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







