Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Christian Dior 30 Montaigne Bag Black Leather (чорна) KIS03063 стильна з логотипом тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS03063
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Christian Dior 30 Montaigne Bag Black Leather (черная) KIS03063 красива стильна з логотипом Крістіан Діор
Сумка виготовлена з чорної екошкіри. Усередині одне відділення, є брендове тиснення. Підкладка всередині сумки з екошкіри. На задній стінці є невелика кишенька. Текстильний ремінь із фірмовою вишивкою регулюється в дапазоні від 74 см ддо 109 см
- Розмір: 18х13х8
- Матеріал: екошкіра
- Один великий відділ
- Ручки: маленька — довгий текстильний із написом
- Багато якісної гарної фурнітури
- Комплектація: коробка «Dior», папір (за додаткову плату можна придбати документи, пильйонк і фірмовий пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Довжина плечового ременя | 109 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴




