Новинка
-30%
-30%
Жіноча подарункора сумка клатч Marc Jacobs Logo light beige (бежева) арт 4062 модна гарна для дівчини тренд
2 273 ₴
1 591,10 ₴
- В наявності
- Код: арт 4062
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункора сумка клатч Marc Jacobs Logo light beige (бежева) арт 4062 модна гарна для стильної дівчини
Пропонуємо зручну та шикарну сумочку, виготовлену в одному кольорі. Невелика та дуже зручна для носіння через плече. Виготовлена з екошкіри. Усередині два відділення, які поділяються перегородкою з екошкіри. На задній стінці є невелика кишенька для карток. Ремінь текстильний, довжина регулюється від 60 до 115 см.
- Матеріал верху: екошкіра високої якості
- Матеріал підкладки: текстиль
- Розмір: 20 х 12 х 7 см
- Ручка: широкий текстильний ремінь під тон сумки з написами
- Два відділення
- Комплектація: брендова коробка, кольоровий папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина плечового ременя | 115 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 591,10 ₴








