Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Gucci Aphrodite Shoulder Bag Brown Textile GG (коричнева) KIS13050 подарункова дуже красива тренд
2 202 ₴
1 541,40 ₴
- В наявності
- Код: KIS13050
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Gucci Aphrodite Shoulder Bag Brown Textile GG (коричнева) KIS13050 подарункова дуже красива стильна сумочка на довгому ремені
Люкс якість!
Сумка виготовлена з текстилю з фірмовою брендовою вишивкою, також є елементи з екошкіри. Довга ручка також з екошкіри, завдовжки 80 см, не регулюється. Усередині одне відділення, є також маленька кишеня на замочку. Підкладка у сумки з приємного на дотик текстилю, також є вставки з екошкіри з брендовим тисненням.
- Матеріал: текстиль
- Розмір: 26х16х8 см
- Одне відділення
- Ручка шкіряний ремінь
· У комплекті: фірмова коробка + пакувальний папір. Платний комплект: фірмовий пакет, пильовик і документи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 541,40 ₴







