Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч JW PEI Joy Shoulder Bag (біла) Gi6702 стильна маленька сумочка для дівчини тренд
7 150 ₴
5 005 ₴
- В наявності
- Код: Gi6702
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч JW PEI Joy Shoulder Bag (біла) Gi6702 стильна маленька сумочка для дівчини
Оригінал!
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна креативна в тренді жіночої моди. Сумка виготовлена з екошкіри високої якості. Якісна фурнітура. Усередині одне велике відділення, на задній стінці є невелика кишенька. Пояс сумки з екошкіри, довжина регулюється. Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
Текстура шкіри: Теляча шкіра
Силует: сумка-багет
Відділення: одне велике відділення
Ремінь: незнімний (регульований)
Материал подкладки: екокожа
Матеріал: екошкіра
Розмір: 26,5х14,5х6 см
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 14.5 мм |
| Довжина | 26.5 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 5 005 ₴








