Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Christian Dior Lady Black (чорна) Gi91080 красива стильна з написом Крістіан Діор тренд
5 720 ₴
4 004 ₴
- В наявності
- Код: Gi91080
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Christian Dior Lady Black (чорна) Gi91080 красива стильна з написом Крістіан Діор
Дуже красива маленька жіноча сумка. Виготовлена з екошкіри, сучасна з двома витонченими ручками та довгим ремінцем. Дуже гарна сумочка додасть гламуру в будь-який жіночий образ. Вона незрівнянна й бездоганна!
- Розмір: 20х17х6
- Матеріал: екошкіра
- Один великий відділ і кишенька на блискавці
- Ручки: маленька -дві шкіряні декоративні и довга текстильна з написом
- Багато якісної гарної фурнітури
- Комплектація: коробка «Dior», пильовик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 4 004 ₴








