Новинка
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Celine (біла) art0316 стильна вишукана з логотипом для дівчини тренд
3 074 ₴
2 151,80 ₴
- В наявності
- Код: art0316
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Celine (белая) art0316 стильна вишукана з логотипом для дівчини
Люкс якість!
Сумка виготовлена з натуральної шкіри. Усередині одне відділення, є невелика кишенька на задній стінці. Підкладка всередині зі шкіри. Ремінець шкіряний, регулюється за довжиною. Також до комплекту входить подовжувач для носіння через плече.
· Розмір: 21х12х5см
· Матеріал: натуральна шкіра
· Якісна фурнітура
· Комплектація: брендова коробка, оригінальний пильовик, крафтовий пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення під клапаном, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 2 151,80 ₴








