Новинка
-30%
-30%
Жіноча сумка шопер подарункова Marc Jacobs Tote mini black (чорна) арт4203 стильна з короткими ручками тренд
3 217 ₴
2 251,90 ₴
- В наявності
- Код: арт4203
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер подарункова Marc Jacobs Tote mini black (черная) арт4203 стильна з короткими ручками
Сумка виготовлена з екошкіри. Усередині одне велике відділення. Підкладка всередині сумки з приємного на дотик текстилю. До комплекту входить текстильний ремінець, що регулюється за довжиною від 60 до 120 см
Розмір: 25х20х13 см
Матеріал: екошкіра
Одне відділення
Комплектація: крафт коробка, пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 2 251,90 ₴








