Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч Fendi Baguette Black Leather Bag (чорна) KIS18006 красива стильна ФенДІ для дівчини тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS18006
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-клатч Fendi Baguette Black Leather Bag (черная) KIS18006 красива стильна подарункова екошкіра з монограмою ФЕНДІ для дівчини
Верх сумочки виготовлений з екошкіри з об'ємним візерунком FF застібкою у вигляді логотипу FF. Клапан спереду, магнітна застібка, внутрішнє відділення з кишенею на блискавці. Металева фурнітура із золотистим покриттям. Знімний плечовий ремінь із натуральної шкіри, додаткова ручка для носіння в руці.
- Матеріал: екошкіра з монограмою
- Розмір: 26х16х7 см
- Відділень: 1
- Ручки: коротка ручка, знімний довгий ремінець
- Якісна фурнітура
- Комплектація: коробка, пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fendi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







