Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка крос-боді Marc Jacobs The J Marc Shoulder Bag Black (чорна) KIS02174 модна тренд
3 060 ₴
2 142 ₴
- В наявності
- Код: KIS02174
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка крос-боді Marc Jacobs The J Marc Shoulder Bag Black (чорна) KIS02174 модна гарна для стильної дівчини
Сумка виготовлена з екошкіри, логотип металевий.
Всього у сумки 4 відділення. Дві вузькі кишені, одна на замку та ще одна велика основна.
Підкладка всередині сумки зі щільного та якісного текстилю.
У комплекті є невеликий за довжиною ланцюжок для ножів у руці, і довший брендований текстильний ремінець для носіння через плече.
- Матеріал верху: екошкіра високої якості
- Матеріал підкладки: текстиль
- Розмір:23 х 15 х 6 см
- Ручка: короткий ланцюжок, широкий текстильний ремінь під тон сумки з написами
- Чотири відділення
- Комплектація: брендова коробка та брендовий папір. За додаткову плату можна придбати фірмовий пакет і документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 2 142 ₴







