Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Marc Jacobs The Snapphot Total Beige (бежева) KIS02022 стильна сумочка Марк Якобс тренд
2 345 ₴
1 641,50 ₴
- В наявності
- Код: KIS02022
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Marc Jacobs The Snapshot Total Beige (бежева) KIS02022 модна стильна сумочка Марк Якобс для дівчини
Сумка виготовлена з екошкіри, логотип металевий.
Усередині два невеликих відділення, розділені між собою стінкою з екошкіри.
На задній стінці сумки є невелика кишенька.
Ремінець Marc Jacobs текстильний на карабінах, завширшки 5 сантиметрів і завдовжки від 63 до 105 сантиметрів максимум.
Комплектується в брендову коробку та брендовий папір (за додаткову плату можна придбати фірмовий пакет і документи).
- Матеріал: екошкіра високої якості
- Розмір:21х12.5х7 см
- Ручка: широкий текстильний ремінь із тисненням довжина 105 см
- Два відділення на блискавці
- Комплектація: коробка, пакувальний папір. Платний комплект +160 грн: брендовий пакет, пильник і набір документів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Довжина плечового ременя | 105 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 2 основних |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 641,50 ₴







