Новинка
-30%
-30%
Жіноча шкіряна сумка Pinko White Premium (біла) Gi91037 модна стильна красива з пташками для дівчини тренд
4 433 ₴
3 103,10 ₴
- В наявності
- Код: Gi91037
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Pinko White Premium (біла) Gi91037 модна стильна красива з пташками для дівчини
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна креативна в тренді жіночої моди. Підкреслить вашу причетність до сучасної моді та завершить образ успішної леді! Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу! Ідеальний подарунок до свята.
- Матеріал: екошкіра
- Розміри: 20x12х7 см
- Два відділення
- Ручка: Довгий ланцюжок
- Якісна фурнітура з гравіюванням бренда
- Комплектація: коробка Pinko, пильовик, серце з qr-кодом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 3 103,10 ₴








