Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Marc Jacobs The Snapshot Full Gold V2 (золотиста) шикарна подарункова міні сумочка S158 тренд
2 429 ₴
1 700,30 ₴
- В наявності
- Код: s158
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча мінісумка Marc Jacobs The Snapshot Full Gold V2 (золотиста) шикарна стильна подарункова на довгому текстильному ремені S158

Опис
Стильна жіноча сумка Marc Jacobs The Snapphot Full Gold V2 — кашкарного кольору сусального золота — дуже гарна! Це ідеальний аксесуар для святкового чи повсякденного образу. Виготовлена з якісної екошкіри з красивою текстурою та вишуканого кольору з довгим текстильним ременем у тон сумочки. Металевий логотип надає сумці вишуканості. Зручні два відділення всередині, кожен із яких закривається на свою блискавку та невелика зовнішня кишенька забезпечують практичність. Регульований ремінь завширшки 5 см дає змогу носити сумку як на плечі, так і через плече.
Дуже гарна сумочка, упаковується в подарункову коробку.

Характеристики
- Матеріал: екошкіра
- Розміри: 21х13 см
- Логотип: металевий
- Колір: золотистий
- Колір фурнітури та ременя: золотистий
- Відділення: 2 основні, 1 кишеня ззаду
- Ремінь: ширина 5 см, довжина регулюється (64-105 см)
- Замки: металеві якісні з одним бігунком
- Країна виробник: Туреччина
- Паковання подарункова: брендований пильовик і коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Довжина плечового ременя | 105 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 700,30 ₴







