Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Pinko Puff Black Bag V2 (чорна) м'яка стьобана матова шкіра S156 тренд
2 143 ₴
1 500,10 ₴
- В наявності
- Код: S156
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Pinko Puff Black Bag V2 (чорна) матова шкіра м'яка стьобана сумочка на довгому ланцюжку S156 Пінко

Опис
Жіноча сумка Pinko Puff Black Bag V2 виготовлена з екошкіри з вишуканою стьобаною текстурою. Просторе внутрішнє відділення та невелика кишенька на блискавці забезпечують зручність використання. Підкладка якісного чорного текстилю додає стильності. Ручка-металевий довгий ланцюжок зі шкіряною вставкою для плеча забезпечує комфорт при носінні. Місткий розмір 26х20 см робить цю модель універсальним вибором для будь-якого випадку.
Сумочка продається в подарунковому пакованні.

- Характеристики
- Тип: Жіноча сумка
- Бренд: Pinko
- Модель: Puff Black Bag V2
- Матеріал: Екошкіра
- Колір: Чорний
- Колір фурнітури: білий
- Розмір: 26х20 см
- Особливості: Стьобана текстура, одне велике відділення, невелика кишеня всередині, підкладка з чорного текстилю
- Ручки: регульований ремінець-ланцюжок зі шкіряними вставками та логотипом бренда
- Країна виробник: Туреччина
- Паковання подарункове: пильовик/ брендована коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 500,10 ₴







