Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча мінісумка Guess Mini Bag Dark Blue (темно-синя) маленька стильна сумочка на плече S153 тренд
1 715 ₴
1 200,50 ₴
- В наявності
- Код: S153
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча мінісумка Guess Mini Bag Dark Blue (темно-синя з монограмою) маленька стильна сумочка на плече S153 Гес

Опис
Мініатюрна жіноча сумка Guess Mini Bag Dark Blue виготовлена з екошкіри з монограмним принтом бренда. Компактний розмір 20х13 см робить сумку ідеальним аксесуаром для урочистого випадку, прогулянок або вечірнього виходу. Всередині одне просторе відділення з текстильною брендовою підкладкою. Сумка комплектується двома знімними ремінцями: шкіряним завдовжки 70 см і металевим ланцюжком завдовжки 55 см, що додає універсальності у використанні.
Сумочка продається в подарунковому пакованні.

- Характеристики
- Тип: Жіноча мінісумка
- Бренд: Guess
- Модель: Mini Bag
- Матеріал: Екошкіра
- Колір: Темно-синій
- Колір фурнітури: золотистий
- Розмір: 20х13 см
- Особливості: Монограмний принт бренда, одне відділення, текстильна підкладка
- Ручки: знімні ремінці: шкіряний (70 см) і металевий ланцюжок (55 см)
- Країна виробник: Туреччина
- Паковання подарункове: брендований пильовик і коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина ручок | 55 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 200,50 ₴







