-25%
Жіноча сумка Yves Saint Laurent Puff Sunset Black Gold (чорна) елегантна статусна сумочка для дівчини S76 тренд
2 500 ₴
1 875 ₴
- В наявності
- Код: S76
Жіноча сумка Yves Saint Laurent Puff Sunset Black Gold (чорна з золотистою фурнітурою та логотипом) елегантна статусна сумочка для дівчини S76 Ів Сен Лоран

Сумка Yves Saint Laurent — це не просто аксесуар, це ікона стилю, втілення безкомпромісної елегантності та розкоші, яка підкреслює ваш неповторний смак і статус.
Виготовлена з матової гарної штучної шкіри, розміри сумочки-довжини 23 см і висота 18 см, два відділення та накладний кишеня закриваються загальним клапаном на приховані магніти. для носіння передбачений довгий великий ланцюг зі шкіряним ремінцем у зоні плеча.
Золотистий ланцюг і фурнітура додають їй шарму та статусу. Сумочка бездоганно підкреслить елегантність і допоможе завершити створений жіночий образ.
Сумка упаковується в подарункову упаковку та може стати чудовим подарунком.

Матеріал: матова штучна шкіра.
Розмір: 23 х 18 см.
Особливості: сумка каркасна, добре тримає форму
Всередині: два відділення та накладна кишеня
Застібка: приховані магніти
Ручки: довгий металевий ланцюг зі шкіряним ремінцем у зоні плеча
Фурнітура: металева, золотистого кольору
Виробництво: Туреччина
Паковання подарункова: пильовик і брендована коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 875 ₴






