Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка шопер подарункова Celine Cabas Drawstring Cuir Triomphe Textile Black (чорна) KIS16016 стильна тренд
2 774 ₴
1 941,80 ₴
- В наявності
- Код: KIS16016
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер подарункова Celine Cabas Drawstring Cuir Triomphe Textile Black (черная) KIS16016 стильна з короткими ручками
Сумка виготовлена зі щільного текстилю й екошкіри. Усередині одне велике відділення, також є невелике відкрите відвідування. Головний відділ закривається на магніті-клапані, також його можна трохи стягнути за допомогою шнурочок. Підкладка всередині з приємного на дотик текстилю. Додаткових ремінців немає, тільки ручки.
Розмір: 40 х 28 х 15 см
Матеріал: текстиль
Одне відділення
Паковання: крафтова коробка, папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1 941,80 ₴







