Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel (чорна) art0331 стильна сумочка на декоративному ланцюжку для дівчини тренд
3 718 ₴
2 602,60 ₴
- В наявності
- Код: art0331
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel (чорна) art0331 стильна сумочка на декоративному ланцюжку для дівчини
Представлена жіноча сумочка маленька, стильна, модна. Сумочка-сама ніжність підкреслить милий жіночний образ дівчини. Виготовлена зі шкіри та текстилю, з красивим декоративним ланцюгом. Має одне відділення з кишенькою всередині. Сумочка просто мрія!
У нашому магазині можна продовжити покупки та придбати якісні кросівки, парні костюми для дівчини та хлопця, сучасні худі з принтом або малюнком, класні теплі жилетки та багато іншого. Ми пропонуємо безліч різновидів одягу на будь-який смак.
- Матеріал: текстиль, шкіра
- Розмір: 25x14x9 см
- Одне відділення
- Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір, наклейка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Довжина плечового ременя | 144 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 2 602,60 ₴








