Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel (синя) art0330 стильна сумочка на декоративному ланцюжку для дівчини тренд
3 927 ₴
2 748,90 ₴
- В наявності
- Код: art0330
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel (синя) art0330 стильна сумочка на декоративному ланцюжку для дівчини
Представлена жіноча сумочка маленька, стильна, модна. Сумочка-сама ніжність підкреслить милий жіночний образ дівчини. Виготовлена з текстилю, з гарним декоративним ланцюгом. Має одне відділення з кишенькою всередині. Сумочка просто мрія!
У нашому магазині можна продовжити покупки та придбати якісні кросівки, парні костюми для дівчини та хлопця, сучасні худі з принтом або малюнком, класні теплі жилетки та багато іншого. Ми пропонуємо безліч різновидів одягу на будь-який смак.
- Матеріал: джинс
- Розмір: 21x12x7 см
- Одне відділення
- Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір, наклейка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Довжина ручок | 127 мм |
| Матеріал | Джинс |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 2 748,90 ₴







