Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel Beige (бежева) AS401 стильна сумочка на декоративному ланцюжку тренд
2 502 ₴
1 751,40 ₴
- В наявності
- Код: AS401
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка клатч Chanel Beige (бежева) AS401 стильна сумочка на декоративному ланцюжку для дівчини
Представлена жіноча сумочка маленька, стильна, модна. Сумочка-сама ніжність підкреслить милий жіночний образ дівчини. Виготовлена з екошкіри, з гарним декоративним ланцюгом. Два відділення з кишенькою всередині. Сумочка просто мрія!
У нашому магазині можна продовжити покупки та придбати якісні кросівки, парні костюми для дівчини та хлопця, сучасні худі з принтом або малюнком, класні теплі жилетки та багато іншого. Ми пропонуємо безліч різновидів одягу на будь-який смак.
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 20х14х7 см
- Два відділення
- Ремінь 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 751,40 ₴








