Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча мінісумка клатч Christian Dior Saddle Black/Beige Logo II (чорна) CD031 стильна модна Діор тренд
2 631 ₴
1 841,70 ₴
- В наявності
- Код: CD031
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча мінісумка клатч Christian Dior Saddle Black/Beige Logo II (черная) CD031 красива стильна модна Крістіан Діор для дівчини
Люкс якість!
Сумка виготовлена з якісного текстилю. Усередині одне відділення, є невелика кишенька на блискавці. Підкладка сумки — приємний на дотик текстиль. Ручка з екошкіри, кріпиться на сумці на буквах C і D. Є додатковий текстильний ремінець із принтом назви бренда, довжина 107 см.
- Розміри: 22х20х7 см
- Матеріал: текстиль
- Усередині одне відділення, є невелика кишенька на блискавці
- Комплектація: брендова коробка, пильовик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 841,70 ₴








