Топ продаж
-30%
-30%
Жіночий подарунковий міський рюкзак Michael Kors Patterned Beige (бежевий) KIS12059 рюкзак Мішал Корс тренд
2 431 ₴
1 701,70 ₴
- В наявності
- Код: KIS12059
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий подарунковий міський рюкзак Michael Kors Patterned Beige (бежевий) KIS12059 стильний рюкзак Мішал Корс
Рюкзак виготовлений з екошкіри. У рюкзака три відділення, одне спереду та два основні. Підкладка всередині зі щільного текстилю з фірмовим написом. Додаткових кишень усередині рюкзака немає.
Розмір: 26 х 31 х 11 см
Материал: Еко кожа
Комплектується в небрендовій білій коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 26 мм |
| Довжина ручок | 11 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 31 мм |
- Ціна: 1 701,70 ₴







