Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч Yves Saint Laurent Puff Mini Total Black (чорна) torba0210 сумочка з емблемою YSL тренд
2 145 ₴
1 501,50 ₴
- В наявності
- Код: torba0210
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-клатч Yves Saint Laurent Puff Mini Total Black (чорна) torba0210 маленька сумочка з емблемою YSL Ів Сен Лоран для дівчини
Сумка виготовлена з м'якої екошкіри, фурнітура металева. Усередині два невеликих відділення, також є кишеня на замочку. Закривається сумка на магнітний замок. Усередині підкладка з брендового текстилю. Ланцюжок металевий, ручки з екошкіри. Довжину модно регулювати для носіння в руці або на плечі
Матеріал: екошкіра
Розмір: 20 х 16 х 7 см
Два відділення
Ручка — довгий ланцюжок із ремінцем у зоні плеча
Комплектація: брендова коробка, брендовий папір (за додаткову плату можна пробрести документи, пильовик і фірмовий пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 501,50 ₴







