Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка клатч Marc Jacobs Crossbody Leather Bag Cream (кремова) KIS02181 Марк Якобс для дівчини mood
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS02181
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Marc Jacobs Crossbody Leather Bag Cream (кремова) KIS02181 маленька сумочка Марк Якобс для дівчини
Сумка виготовлена з екошкіри з фірмовим тисненням спереду. Усередині одне велике відділення. Також усередині та зовні є невелика кишеня з фірмовим тисненням. Підкладка у сумки зі щільного текстилю. Ремінь Marc Jacobs текстильний на карабінах, завширшки 5 сантиметрів і завдовжки від 63 до 105 сантиметрів.
• Матеріал: екошкіра високої якості
• Розмір:23х16х9 см
• Ручка: широкий текстильний ремінь із тисненням
• Одне відділення
• Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір (за дорожню плату можна придбати фірмовий пакет і документи).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Довжина плечового ременя | 105 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







