Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка подарункова Marc Jacobs Big Tote Bag Cream Leather (кремова) KIS02142 з короткими ручками тренд
3 503 ₴
2 452,10 ₴
- В наявності
- Код: KIS02142
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка подарункова Marc Jacobs Big Tote Bag Cream Leather (кремова) KIS02142 стильна з короткими ручками
Сумка виготовлена з грубозернистої екошкіри, спереду та ззаду фірмове тиснення. Усередині одне велике відділення, ще є три кишені, одна з яких закривається на блискавку. До комплекту входить текстильний ремінець 106 см, регульований за довжиною
Розмір: 43х33х11 см
Матеріал: екошкіра
Ручки: дві ручки, текстильний ремінь
Комплектація: біла коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Довжина плечового ременя | 106 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 2 452,10 ₴







