Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Marc Jacobs Small Camera Bag White Gold (біла) KIS02046 стильна сумочка Марк Якобс тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS02046
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Marc Jacobs Small Camera Bag White Gold (біла) KIS02046 модна стильна сумочка Марк Якобс для дівчини
Сумка виготовлена з екошкіри та текстилю, логотип металевий.
Усередині два невеликих відділення, розділені між собою стінкою з екошкіри.
На задній стінці сумки є невелика кишенька.
Ремінець Marc Jacobs текстильний на карабінах, завширшки 5 сантиметрів і завдовжки від 63 до 105 сантиметрів максимум.
Комплектується в брендову коробку та брендовий папір (за додаткову плату можна придбати фірмовий пакет і документи).
- Матеріал: екошкіра високої якості
- Розмір: 18 х 10.5 х 7 см
- Ручка: широкий текстильний ремінь із тисненням довжина 105 см
- Два відділення на блискавці
- Комплектація: коробка, пакувальний папір. Платний комплект: брендовий пакет, пильовик і набір документів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 10.5 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Довжина плечового ременя | 105 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







