Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка клатч Yves Saint Laurent Puff Mini Total Black (чорна) KIS06040 маленька сумка з емблемою YSL тренд
2 059 ₴
1 441,30 ₴
- В наявності
- Код: KIS06040
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Yves Saint Laurent Puff Mini Total Black (чорна) KIS06040 маленька сумочка з емблемою YSL Ів Сен Лоран для дівчини
Сумка виготовлена з м'якої екошкіри, фурнітура металева. Усередині два невеликих відділення, також є кишеня на замочку. Закривається сумка на магнітний замок. Усередині підкладка з брендового текстилю. Ланцюжок металевий, ручки з екошкіри. Довжину модно регулювати для носіння в руці або на плечі
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 19х13х10 см
- Два відділення
- Ручка — довгий ланцюжок із ремінцем у зоні плеча
- Комплектація: брендова коробка, брендовий папір (за додаткову плату можна пробрести документи, пильовик і фірмовий пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 441,30 ₴







