Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка клатч Michael Kors Wilma Medium Leather Shoulder Bag Beige (бежева) KIS12110 маленька сумочка тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS12110
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Michael Kors Wilma Medium Leather Shoulder Bag Beige (бежева) KIS12110 маленька сумочка на довгому шкіряному ремінці Марс Якобс для дівчини
Сумка виготовлена зі щільного текстилю й екошкіри. Усередині одне відділення, є невелика кишеня. Підкладка всередині з брендового текстилю. Ремінець з екошкіри, з невеликим діапазоном регулювання. Також є декоративний золотистий ланцюжок.
· Матеріал: екошкіра, текстиль
- Розмір: 25х20х7 см
- Ручка: ремінь з екошкіри
- Одне відділення
- Комплектація: коробка «Marc Jacobs», пакувальний папір. Платний комплект: фірмовий пакет, пильовик і набір документів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







