Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч Guess Pochette Multi White/Brown (біла) KIS17114 стильна класна зручна сумочка тренд
2 431 ₴
1 701,70 ₴
- В наявності
- Код: KIS17114
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-клатч Guess Pochette Multi White/Brown (біла) KIS17114 стильна класна зручна сумочка на довгому шкіряному ремінці для дівчини
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, стильна — у тренді жіночої моди. Виготовлена з гладкої екошкіри з фірмовою канвою. Сумка з двох частин, кожній з яких одне велике відділення (є також невелика кишенька на ремінці). Декоративний ланцюжок на карабінах із легкого металу. Внутрішня підкладка зі щільного текстилю. Ремінь регулюється за довжиною від 82 до 117 см. Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 23х16х5 см
- Комлект: Коробка Guess, брендовий папір. За додаткову плату можна придбати документи, пильовик і фірмовий пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Довжина плечового ременя | 117 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 1 701,70 ₴







