Новинка
-30%
-30%
Жіноча сумка шопер подарункова Celine shopper grey (сіра) арт 2108 стильна з короткими ручками тренд
2 702 ₴
1 891,40 ₴
- В наявності
- Код: арт 2108
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер подарункова Celine shopper grey (серая)
арт 2108 стильна з короткими ручками
Сумка виготовлена зі щільного текстилю в комбінації з елементами екошкіри. Усередині одне велике відділення, підкладка м'яка на дотик, текстильна. Є невелика кишеня. Закривається на магнітний замочок по центру сумки.
Розмір: 38х25х11 см
Матеріал: текстиль
Одне відділення
Паковання: крафтова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 1 891,40 ₴








