Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарунка клатч Marc Jacobs The Snapshot White/Black (біла) KIS02061 модна для дівчини тренд
2 202 ₴
1 541,40 ₴
- В наявності
- Код: KIS02061
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарунка клатч Marc Jacobs The Snapshot White/Black (біла) KIS02061 модна гарна для стильної дівчини
Красива стильна та супермодна сумка. Сумка виготовлена з екошкіри та текстилю, логотип металевий. Усередині два невеликих відділення, розділені між собою перегородкою з екошкіри. На задній стінці є невелика кишенька. Ремінець Marc Jacobs текстильний на карабінах, завширшки 5 см і завдовжки від 63 до 105 см. Дуже вдала сумочка!
- Матеріал верху: екошкіра високої якості
- Матеріал підкладки: текстиль
- Розмір:21 х 12,5 х 7 см
- Ручка: широкий текстильний ремінь під тон сумки з написами
- Два відділення
- Комплектація: брендова коробка, брендовий папір, пильовик. За додаткову плату можна придбати фірмовий пакет і документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Довжина плечового ременя | 105 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 541,40 ₴







