Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Balenciaga & Gucci Neo Classic Black/Beige (бежева) B004 зручна стильна на довгому ремені тренд
2 502 ₴
1 751,40 ₴
- В наявності
- Код: B004
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Balenciaga & Gucci Neo Classic Black/Beige (бежева) B004 зручна стильна на довгому ремені для дівчини
Маленька жіноча сумочка-чому якщо не їй підкреслити жіночність її власниці та витончений образ? Чим, якщо не такою сумочкою потішити улюблену в урочистий день? Найкращий подарунок, який запам'ятається надовго і подяки не буде меж! Подаруйте собі або кохане відчуття теплоти, турботи та причетності до сучасної моді!
- Матеріал: екошкіра з монограмою, текстиль
- Розмір: 28.5х19х10 см
- Ручки: дві короткі та довгий вузький ремінець із тієї ж шкіри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 28.5 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 751,40 ₴







