Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Chanel Classic Burgundy (коричнева) KIS04003 стильна на декоративному ланцюжку з емблемою Шанель тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: KIS04003
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Chanel Classic Burgundy (коричнева) KIS04003 стильна на декоративному ланцюжку з емблемою Шанель
Сумочка виготовлена з екошкіри, логотип у формі ланок і замочок виготовлені з металу. Усередині два великі відділення, третя меншого розміру — на блискавці. Підкладка всередині сумки зі щільного текстилю. На задній стінці сумки є ще одна невелика кишеня. На додаток до трьох повноцінних відділів є ще три маленькі кишеньки. Ремінець завдовжки 120 см (у металевий ланцюжок вплетена шкіряна ручка) Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
· Матеріал: м'яка екошкіра
· Два відділи
· Розмір:26х18
· Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір. За додаткову плату можна придбати фірмовий пакет, пильовик і документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







